EsilehtKolimineKolimine eraisikud

Kolimine eraisikud

Kolimine üle linna või isegi üle tänava on vaevarikas ülesanne ja lihtsam öelda kui teha. Aga hea uudis on see, et kuigi antud töö on stressirohke, on kolimisettevõtted nagu Meie valmis võtma vastutuse enda õlule. On palju erinevad kolimisi, näiteks: kolimine maale või hoopis maalt linna, ainult mööbli või raamatute kolimine, klaveri või seifi kolimine ning olgu soov ükskõik kui keeruline, Konverter kolimisteenus on Teie teenistuses. On palju põhjuseid, miks kodu kolimist peetakse stressirohkeks tööks. Alustades sellest, et kolimisega kaasneb niigi palju peavalu ja stressi. On vaja osta mööblit, palgata elektrikud, torumehed, et teha uues majapidamises kõik vajaminevad tööd ja nii edasi ning lõpuks veel asjade kolimine ühest kohas teise. Eriti ärev on olukord siis kui peab koos lastega kolima. Ning loomulikult peavad kõik asjad terveks veel jääma.

muretu kolimine

 

 


kolimise kastid

Kui sa palkad meid, aitame Sul pakkida Sinu asjad ohututesse ja vastupidavatesse kastidesse. Meie ettevõtte poolt saadetud tiim ei palu Sinu käest abi. Sul on vaja vaid öelda uus asukoht ja me transpordime Sinu asjad sinna. 

Meile on tähtis, et Sa koliksid lihtsalt ja et saaksid kolimisega seotud mured meie kaela veeretada. Meie kogenud, taskukohase ja professionaalse teenusega kolid mistahes sihtpunkti, kuhu soovid muretult. Me kanname hoolt, et Sa saaksid oma parima teeninduse. Me oleme Sinu jaoks olemas. Vali meid täna! Tee kolimisest sekeldustevaba, minimaalse  riskiga seiklus. Koli vabalt koos professionaalidega.

lapsega kolimine

Helista +372 511 36 00