EsilehtKolimineRaamatute kolimine

Raamatute kolimine

Suudame transportida erinevaid esemeid. Konverter kolimisabi pakub varustuse veoteenust, näiteks raamatute kolimist/transporti, elektrooniliste seadmete transporti kui ka näiteks süsteemide ja palju muu kolimist. Nii nagu suudame transportida raskeid esemeid siis suudame transportida ka kergelt purunevaid ja õrnu esemeid. Kolimine üle linna või isegi üle tänava on vaevarikas ülesanne ja lihtsam öelda kui teha. Aga hea uudis on see, et kuigi antud töö on stressirohke, on kolimisettevõtted nagu Konverter valmis võtma vastutuse enda õlule. On palju erinevad kolimisi, näiteks: kolimine maale või hoopis maalt linna, ainult mööbli või raamatute kolimine, klaveri või seifi kolimine ning olgu soov ükskõik kui keeruline, Konverteri kolimisteenus on Teie teenistuses.

raamatute kolimine

 

 

On palju põhjuseid, miks kodu kolimist peetakse stressirohkeks tööks. Alustades sellest, et kolimisega kaasneb niigi palju peavalu ja stressi. On vaja osta mööblit, palgata elektrikud, torumehed, et teha uues majapidamises kõik vajaminevad tööd ja nii edasi ning siis lõpuks asjade kolimine ühest kohas teise. Eriti ärev on olukord siis kui peab koos lastega kolima. Ning loomulikult peavad kõik asjad terveks veel jääma. 

raamatute transport

kolimise nipid

Kui sa palkad meid, aitame sul pakkida sinu asjad ohututesse ja vastupidavatesse kastidesse. Meie ettevõtte poolt saadetud tiim ei palu Sinu käest abi. Sul on vaja vaid öelda uus asukoht ja me transpordime sinu asjad sinna. 

Meile on tähtis, et Sa koliksid lihtsalt ja et saaksid kolimisega seotud mured meie kaela veeretada. Meie kogenud, taskukohase ja professionaalse teenusega kolid mistahes sihtpunkti, kuhu soovid muretult. Meie kanname hoolt, et Sa saaksid oma parima teeninduse. Me oleme Sinu jaoks olemas. Vali meid täna! Tee kolimisest sekeldustevaba, minimaalse  riskiga seiklus. Koli vabalt koos professionaalidega!

Helista +372 511 36 00