UUDISED

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED !

Armsad Konverteri sõbrad 

Väike spikker, loodetavasti saate abi. 🙂

 1. Kas hinnad on kaubeldavad või lõplikud?
  Kõik konverteri hinnad on fikseeritud ja kauplemisruumi pole. Hinna määramisel oleme juba arvesse võtnud võimalikke defekte ja kulumisi. Allahindamine toimub süstematiseeritult. Allahindamist mõjutavad väga erinevad tegurid nagu näiteks aeg, laoseis ja laopööre.
 2. Kas tooteid saab broneerida?
  Kahjuks pole meil broneerimisesüsteemi, kuna enamasti on kõiki tooteid vaid üks. Kehtib tore reegel, et kes ees see mees!
 3. Mis on toote mõõdud?
  Toote mõõdud on kenasti välja toodud toote kirjelduse all.
  Screen Shot 2017-05-25 at 16.02.32
 4. Kas interneti vahendusel saab tooteid osta? Kas saadate postiga tooteid?
  Konverteril pole hetkel e-poodi ja tooteid saab osta vaid Tallinnas meie kasutatud asjade kaubamajas. Tooteid me postiga ei saada.
 5. Kuhu saab ostma tulla?
  Meie suur 1000m² kasutatud asjade pood asub Tallinnas, Lasnamäel, aadressil P.Pinna 21.
  Sissepääs asub Laagna tee ääres, seal kus on Kotka bussipeatus.
  Autoga tulles saate parkida auto üles Rimi ja Grossi poe juurde ja sealt juba jalgsi trepist alla tulla. Värviline trepp asub täpselt enne jalakäiate silda paremat kätt. Meie roheline peauks asub poole trepi peal!
  Lahtiolekuajad nähtavad siit: https://www.konverter.ee/kontakt/
  IMG_2319
 6. Kas tooteid saab tagastada?
  Tooteid tagastada ei saa, kui kaebuseks on värvi mittesobivus, valed mõõdud, toode enam ei meeldi/sobi või tekib muu sarnane olukord, mis ei puuduta tehnilist poolt. Kuna müüme ka defekti ja puudustega tooteid, siis kõik need puudused, mis on meie poolt juba varem välja toodud, nendele puudustele pretsensioone enam esitada ei saa. Iga toode on vastava hinnaga just seetõttu, et tal esineb teatud defekte ja neid kaebusi me hiljem vastu ei võta.
  Meie kasutatud asjade kaubamaja showroom on avatud Teile, et enne ostu saaksite kõik tooted oma silmaga üle vaadata ja proovida, et ebameeldivaid olukordi vältida. Lisaks on võimalik Teil kogu tehnikat enne ostu meie juures tööle panna ja testida, et saada kinnitust kas kõik töötab nagu lubatud!
  Küll aga, kui ostate näiteks töökorras kasutatud muruniiduki meie käest ja koju minnes vaatate, et toode ei lähe tööle, kuigi meie lubasime, et toode töötab ja puuduvad defektid, siis palume Teil toode tagasi poodi tuua. Seejärel võtame toote ekspertiisi, kus teeme selgeks probleemi ja siis kas parandame asja ära, saate samasuguse toote meilt vastu (kui meil peaks sama toodet veel laos olema) või tagastame kauba eest tasutud summa.
  Kõik Konverteri müügisolevad tooted on testitud ja nende tehniline seisukord on kindlaks tehtud!
 7. Mida tähendab TOODE ON LAOS?
  Toode on laos tähendab seda, et toode on saadaval meie kaupluses aadressiga P.Pinna 21 ning toode on olemas kohapeal!

RATTALAAT JUBA SELLEL LAUPÄEVAL!

Konverter Bikes osaleb 3. aastat järjest Rattalaadal! Oleme kohal nii uute kui ka vanade retroratastega, nii lastele kui täiskasvanutele. Erinevalt varasematest kordadest saab meilt see aasta ka remontivajavaid ning varuosadeks jalgrattaid ning varuosi – näiteks esijookse, sadulaid, rattajalgu, pedaale jne. Rattalaat 2017 toimub 21. oktoobril kell 10:00-16:00 Laagri Škoda keskuses Pärnu mnt. 543. Tule leia omale hooajalõpu hindadega omapärane jalgratas või talviseks nokitsemiseks varuosi!
Rohkem infot üritusest siit:https://www.facebook.com/events/131860324216054/

OKSJON VANALE RAAMATULE

OKSJON ON LÕPPENUD!

OKSJONIL ON ÜKS ERILINE VANA RAAMAT

ÜLE 100 AASTA VANA

ALGHIND: 10€

HETKEL KÕRGEIM PAKKUMINE: 100€

PALUME PAKKUMISED SAATA INFO@KONVERTER.EE

Oksjon on avatud pakkumistele kuni 05.07.2017 12.00

Oksjoni võidu korral võtame ise ühendust ja palume raamatule järgi tulla 7 päeva jooksul alates oksjoni lõppemisest!

19619288_1414966341882288_1598094069_o

19576824_1414966368548952_390603258_o19576434_1414966338548955_1741973273_o

 

TÄNA ON TAASKASUTUSPÄEV!

Täna tähistame rahvusvahelist taaskasutuspäeva üle maailma!

Paneme südamele, et inimesed vähendaksid oma jäätmete hulka, oleksid julgemad uuskasutama vanu asju ja muidugi ka oma prügi sorteerima!

Reusing-tampons

ÜLESKUTSE!
*Ära viska oma vanu asju ning mööblit prügimäele, püüa see kas Konverteri abiga või ise kasutatud asjade portaalide vahendusel maha müüa!

*Enne kui lähed uusi asju poest ostma, vaata üle ka kasutatud asjade poodide tootevalik! Usu meid-üllatusi jätkub! Vana asja ostmine ei ole häbiasi!

*Tarbi targalt! Mõtle enne kui ostad, kas sul on seda asja ikka vaja!  Kasuta riidest poekotti, lõpeta ühekordsete kohvitopside kasutamine ja investeeri korralikku termostopsi! Köögi-ja juurviljad osta poest ilma kilekotita! Kasuta klaaspakendeid plastikpudelite asemel! Hulgi ostes on hinnad odavamad ja ka pakendeid kulub vähem!

*Sorteeri oma prügi! Jah, see muudab maailma paremaks!

 

OLE TEADLIK TARBIJA!

Inglisekeelne viide ja huvitav artikkel: http://www.wondrousink.com/blog/international-day-of-recycling-tips-to-reduce-reuse-and-recycle/

OKSJON MDF MÖÖBLI JÄÄKIDELE

KONVERTER PANEB OKSJONILE SUUREMAS KOGUSES MDF MÖÖBLI LAOJÄÄKE (TOOTED VÕIVAD OLLA PUUDULIKUD, ESINEDA DEFEKTE, VAJAVAD KOKKUPANEMIST).

OSTES 20 PAKKI ALGHIND 240€

OSTES 50 PAKKI ALGHIND 500€

 

PAKKE ON PIIRATUD KOGUS!

 

IGAL PÜHAPÄEVAL KELL 23.59 LÕPEB OKSJON.

PALUME PAKKUMISED SAATA INFO@KONVERTER.EE

TRANSPORT PEAB VÕITJA POOLT ORGANISEERITUD OLEMA ÜHE NÄDALA JOOKSUL ALATES OKSJONI VÕITMISEST.

 

online-auction-masthead-short

 

 NÄIDISED TOODETEST:

BeFunky Collage