EsilehtUudisedKORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED !
Tootekategooriad
Head kliendid. Oleme avatud tavapärastel aegadel!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED !

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

  1. Kas hinnad on kaubeldavad või lõplikud? Kõik konverteri hinnad on fikseeritud ja kauplemisruumi pole. Hinna määramisel oleme juba arvesse võtnud võimalikke defekte ja kulumisi. Allahindamine toimub süstematiseeritult. Allahindamist mõjutavad väga erinevad tegurid nagu näiteks aeg, laoseis ja laopööre.
  2. Kas tooteid saab broneerida? Kahjuks pole meil broneerimisesüsteemi, kuna enamasti on kõiki tooteid vaid üks. Kehtib tore reegel, et kes ees see mees!
  3. Kus on toote mõõdud kirjas? Toote mõõdud on kenasti välja toodud toote kirjelduse all. Screen Shot 2017-05-25 at 16.02.32
  4. Kas interneti vahendusel saab tooteid osta? Kas saadate postiga tooteid? Konverteril pole hetkel e-poodi ja tooteid saab osta vaid Tallinnas meie kasutatud asjade kaubamajas. Tooteid me posti ega kulleriga ei saada.
  5. Kuhu saab ostma tulla? Meie suur 1000m² kasutatud asjade pood asub Tallinnas, Lasnamäel, aadressil P.Pinna 21. Sissepääs asub Laagna tee ääres, Kotka peatus bussipeatuse juures. Autoga tulles saate parkida auto üles Rimi ja Grossi poe juurde ja jalgsi trepist alla tulla. Värviline trepp asub täpselt enne jalakäijate silda paremat kätt. Meie roheline peauks asub poole trepi peal! Lahtiolekuajad nähtavad siit: https://www.konverter.ee/kontakt/ IMG_2319
  6. Kas tooteid saab tagastada? Tooteid tagastada ei saa, kui kaebuseks on värvi mittesobivus, valed mõõdud, toode enam ei meeldi/sobi või tekib muu sarnane olukord, mis ei puuduta tehnilist poolt. Kuna müüme ka defekti ja puudustega tooteid, siis kõik need puudused, mis on meie poolt juba varem välja toodud, nendele puudustele pretsensioone enam esitada ei saa. Iga toode on vastava hinnaga just seetõttu, et tal esineb teatud defekte ja neid kaebusi me hiljem vastu ei võta. Meie kasutatud asjade kaubamaja showroom on avatud Teile, et enne ostu saaksite kõik tooted oma silmaga üle vaadata ja proovida, et ebameeldivaid olukordi vältida. Lisaks on võimalik Teil kogu tehnikat enne ostu meie juures tööle panna ja testida, et saada kinnitust kas kõik töötab nagu lubatud! Küll aga, kui ostate näiteks töökorras kasutatud muruniiduki meie käest ja koju minnes vaatate, et toode ei lähe tööle, kuigi me müüsime töökorras seadme ilma puudusteta, siis palume Teil toode tagasi poodi tuua. Seejärel võtame toote ekspertiisi, kus teeme selgeks probleemi ja seejärel kas parandame toote ära, saate samasuguse toote meilt vastu (kui meil peaks sama toodet veel laos olema) või tagastame kauba eest tasutud summa. Kõik Konverteri müügisolevad tooted on testitud ja nende tehniline seisukord on kindlaks tehtud!