Meie Lugu

Konverter Sisustukeskus on Eestis loodud pereettevõte, mis pakub Euroopast pärit disain leide ja kõige uuemaid ideid kodu sisustuseks. Meie tugevuseks on väga lai kaubavalik, mis on kohe saadaval. 

 

Konverter Outlet- Euroopa suurte mööblitootjate laojäägid outlet hindadega. Kõiki tooteid on vaid üksikud eksemplarid ja kogu kaup on kohe kauplustes saadaval. 

Konverter Selekt- müüme oma parimate partnerite eksklusiivset tellimusmööbli valikut. 

 

Konverteri nooruslik meeskond alustas oma tegevust 2014. aastal väikestes keldriruumides, müües enda ja oma tutvusringkonnast pärit teise ringi asju. Oleme tegelenud nii antiigi kui kasutatud asjadega, kuid tänaseks oleme välja kasvanud üheks Baltikumi suurimaks laojääkide müügiplatvormiks. Laojäägid olid alguses meie jaoks vaid kõrvaläri, kuid klientide suure nõudluse tõttu laiendasime oma tegevust ja fokusseerisime oma tegevuse vaid uute laojääkide müügile. Millest omakorda jõudsime ka enam levinud tellimusmööbli pakkumiseni, et leida parimad lahendused meie klientidele - nii outleti kui ka tellimusmööbli kombinatsioonist.

 

Konverteri suur 2000 m⊃2; Sisustukeskukus asub Lasnamäel Läänemere tee 74a. Meie tootevalikus on üle 10 000 unikaalse toote ning iga päev lisandub uut laojääkide kaupa. Kogu kaup, millel juures on kirje toode laos, on kohapeal olemas. Hoiame sees suurt laoseisu ning seeläbi pakume klientidele kiireid ja soodsaid lahendusi, ilma et peaks ootama mitu kuud oma uut mööblieset.

2023 aastal avasime juurde veel ühe 4000m2 sisustuskeskuse Viimsis, Randvere tee 6, Viimsi vald (Viimsi kaubanduskeskuses)

 

Konverteri ja meie meeskonna visioon on muuta meie mööbliturgu teadlikumaks nii disaini kui ka kvaliteedi osas. Olla kliendi lähedal ning leida parimad ja kõige kiiremad lahendused. Unistame jõuda Eesti mööblituru tippu ja eristuda nii oma võimeka meeskonna kui ka laia tootevaliku ja lahenduskeskuse kontseptsiooni läbi.
 

Kust pärineb Disainmööbli Outlet kaup?
Müüme Euroopast pärit koostööpartnerite kaupa. Enamik kaupa saabub Lõuna- ja Kesk-Euroopast, seetõttu on ka kollektsioonid huvitavamad ning eristuvad Balti turgudel olevatest tegijatest.
Konverteri missiooniks on realiseerida koostööpartnerite surnud laod, defektsed või transpordikahjustusega tooted. Kõik tooted on detailhaaval üle vaadatud, et tuvastada defektid ja vajadusel teha reaalsed fotod, et klientidele anda parim ülevaade toote seisukorrast.