Meist

Konverteri meeskond alustas on tegevust 2014. aastal väikestes keldriruumides, müües enda ja oma tutvusringkonnast pärit kasutatud asju. Oleme tegelenud nii antiigi kui kasutatud asjadega, kuid tänaseks oleme välja kasvanud suureks laojääkide müügiplatvormiks üle Baltikumi. Läbisime 2018. aastal imago muudatuse ja meie algne bränd Kasutatud asjade kaubamaja läks üle Konvetrer Outletiks. Laojäägid olid alguses meie jaoks vaid kõrvaläri, kuid klientide suure nõudluse tõttu laiendasime oma tegevust ja hakkasime rohkem rõhku panema laomüügile. Nüüdseks on meie tegevus välja arenenud suure mastaabiliseks laojääkide pakkujaks.

Konverter Outleti suurimaks tugevuseks on kogu info jagamine internetis, mis tavaliselt sellistes valdkondades on puudulik. Konverteri äriplatvorm leiab ka väga spetsiifilise valdkonna tootele kliendi Baltikumist või Soomest. Võtmetähtsusega on meie oskus leida õige hinnaga- õige klient, kes täna sellist toodet osta tahab.

Konverteri suur 2000 m² Outlet asub Lasnamäel Laagna tee ääres Kotka keskuse 0-korrusel. Meie tootevalikus on üle 10 000 unikaalse toote ning iga päev lisandub uut laojääkide kaupa. Kogu kaup, millel juures on kirje toode laos, on kohapeal olemas. Hoiame sees suurt laoseisu ning seeläbi pakume klientidele kiireid ja soodsaid lahendusi, ilma et peaks ootama mitu kuud oma uut mööblieset. Avasime aastal 2020 veel ühe müügipunkti aadressil Suur-Sõjamäe 13, et laiendada oma tegevust.

Kust pärineb Outlet kaup?
Meie koostööpartnerid, kelle kaupa müüme on pärit Euroopast.

Konverteri missiooniks on realiseerida koostööpartnerite surnud laod, defektsed või transpordikahjustusega tooted. Kõik tooted on detailhaaval üle vaadatud, et tuvastada defektid ja vajadusel teha reaalsed fotod, et klientidele anda parim ülevaade toote seisukorrast.  

 

Konverter Outlet tegeleb laojääkide müügiga, mistõttu võib toodetel esineda iluvigu. Toode kontrollitakse enne laost väljastamist üle. Juhul kui tootel esineb vigastusi, siis enne kauba välja saatmist võtame kliendiga ühendust ja anname puudustest teada. Kui sellises seisukorras toode ei sobi, siis pakume allahindlust vastavalt vigastuse suurusele või tagastame raha.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4JAql6QqbSA&feature=emb_title