Konverter
Shopping cart
0

Meist

Konverter Sisustukeskus on Eestis loodud pereettevõte, mis pakub kõige trendikamaid kodu sisustussuundasid ja väga laia vallikut kaupa, mis on kohe saadaval. 

Konverter Outlet- Euroopa suurte mööblitootjate laojäägid outlet hindadega. Kõiki tooteid on vaid üksikud eksemplarid ja kogu kaup on kohe kauplustes saadaval. 

Konverter Selekt- müüme oma parimate partnerite eksklusiivset tellimusmööbli valikut.

 

Konverteri meeskond alustas on tegevust 2014. aastal väikestes keldriruumides, müües enda ja oma tutvusringkonnast pärit teise ringi asju. Oleme tegelenud nii antiigi kui kasutatud asjadega, kuid tänaseks oleme välja kasvanud üheks Baltikumi suurimaks laojääkide müügiplatvormiks. Laojäägid olid alguses meie jaoks vaid kõrvaläri, kuid klientide suure nõudluse tõttu laiendasime oma tegevust ja fokusseerisime oma tegevuse vaid uute laojääkide müügile. 

Konverteri suur 2000 m² Sisustukeskukus asub Lasnamäel Läänemere tee 74a. Meie tootevalikus on üle 10 000 unikaalse toote ning iga päev lisandub uut laojääkide kaupa. Kogu kaup, millel juures on kirje toode laos, on kohapeal olemas. Hoiame sees suurt laoseisu ning seeläbi pakume klientidele kiireid ja soodsaid lahendusi, ilma et peaks ootama mitu kuud oma uut mööblieset.
 

2023 aastal avasime uue 3000m2 keskuse Viimsis, Randvere tee 6, Viimsi vald (Viimsi kaubanduskeskus kõrval)
Hetkel toimub vaid lao-müük ja kauba väljastamine. Suurem väljapanek puudub, kuid kohapeale võimalik tulla tooteid vaatama.
Sisustuskeskuse näidistesaali avame aprill 2023

 

Kust pärineb Disainmööbli Outlet kaup?
Müüme Euroopast pärit koostööpartnerite kaupa. Enamik kaupa saabub Lõuna- ja Kesk-Euroopast, seetõttu on ka kollektsioonid huvitavamad ning eristuvad Balti turgudel olevatest tegijatest.
Konverteri missiooniks on realiseerida koostööpartnerite surnud laod, defektsed või transpordikahjustusega tooted. Kõik tooted on detailhaaval üle vaadatud, et tuvastada defektid ja vajadusel teha reaalsed fotod, et klientidele anda parim ülevaade toote seisukorrast.