Konverter
Shopping cart
0

Meist

Konverter Sisustusoutlet on Eestis loodud pereettevõte, mis pakub kõige trendikamaid kodu sisustussuundasid ja seda outlet’i hindadega. Kõiki tooteid on vaid üksikud eksemplarid ja kogu kaup on kohe kauplustes saadaval. 

 

Konverteri meeskond alustas on tegevust 2014. aastal väikestes keldriruumides, müües enda ja oma tutvusringkonnast pärit teise ringi asju. Oleme tegelenud nii antiigi kui kasutatud asjadega, kuid tänaseks oleme välja kasvanud üheks Baltikumi suurimaks laojääkide müügiplatvormiks. Laojäägid olid alguses meie jaoks vaid kõrvaläri, kuid klientide suure nõudluse tõttu laiendasime oma tegevust ja fokusseerisime oma tegevuse vaid uute laojääkide müügile. 

Konverteri suur 2000 m² Sisustusoutlet asub Lasnamäel Läänemere tee 74a. Meie tootevalikus on üle 10 000 unikaalse toote ning iga päev lisandub uut laojääkide kaupa. Kogu kaup, millel juures on kirje toode laos, on kohapeal olemas. Hoiame sees suurt laoseisu ning seeläbi pakume klientidele kiireid ja soodsaid lahendusi, ilma et peaks ootama mitu kuud oma uut mööblieset.
Aastal 2020 avasime veel ühe müügipunkti aadressil Suur-Sõjamäe 13, et laiendada oma tegevust.

 

 

Kust pärineb Disainmööbli Outlet kaup?
Müüme Euroopast pärit koostööpartnerite kaupa. Enamik kaupa saabub Lõuna- ja Kesk-Euroopast, seetõttu on ka kollektsioonid huvitavamad ning eristuvad Balti turgudel olevatest tegijatest.
Konverteri missiooniks on realiseerida koostööpartnerite surnud laod, defektsed või transpordikahjustusega tooted. Kõik tooted on detailhaaval üle vaadatud, et tuvastada defektid ja vajadusel teha reaalsed fotod, et klientidele anda parim ülevaade toote seisukorrast.  

 

Konverter Outlet tegeleb laojääkide müügiga, mistõttu võib toodetel esineda iluvigu. Toode kontrollitakse enne laost väljastamist üle. Juhul kui tootel esineb vigastusi, siis enne kauba välja saatmist võtame kliendiga ühendust ja anname puudustest teada. Kui sellises seisukorras toode ei sobi, siis pakume allahindlust vastavalt vigastuse suurusele või tagastame raha.