EsilehtMeist

Meist

2014. aastal alustas Konverteri meeskond kortermaja keldriruumides müües enda ja oma tutvusringkonnast pärit kasutatud asju. Tänaseks oleme välja kasvanud suureks laojääkide müügiplatvormiks üle Baltikumi. Meie algne bränd oli kasutatud asjade kaubamaja, aga pidime tegema imago muutuse Konverter Outletiks, sest tegeleme vaid laojääkidega ning kasutatud asjad pole enam meie kaubavalikus. Laojäägid olid alguses meie jaoks vaid kõrvaläri, kuid klientide suure nõudluse tõttu laiendasime oma tegevust ja hakkasime rohkem rõhku panema laomüügile ning nüüdseks on meie tegevus välja arenenud suure mastaabiliseks laojääkide pakkujaks.

 

Konverter Outleti suurimaks tugevuseks on kogu info jagamine internetis, mis tavaliselt sellistes valdkondades on puudulik. Konverteri äriplatvorm leiab ka väga spetsiifilise valdkonna tootele kliendi Baltikumist või Soomest. Võtmetähtsusega ongi oskus leida õige hinnaga see õige klient, kes just sellist toodet täna osta tahab.

 

Konverteri suur 2000 m² Outlet asub Lasnamäel Laagna tee ääres Kotka keskuse 0-korrusel. Meie tootevalikus on üle 10 000 unikaalse toote ning iga päev lisandub uut laojääkide kaupa. Kogu kaup, millel juures on kirje toode laos, on kohapel olemas meie Lasnamäe kaupluses. Hoiame sees suurt laoseisu ning seeläbi pakume klientidele kiireid ja soodsaid lahendusi, ilma et peaks ootama mitu kuud oma uut mööblieset.

 

Kust pärineb Outlet kaup?
Meie koostööpartnerid, kelle kaupa müüme on Euroopast ning Konverteri missiooniks on realiseerida nende surnud laod, defektsed tooted või transpordikahjustusega tooted. Kõik tooted on detailhaaval üle vaadatud, et tuvastada defektid, vajadusel teha reaalsed fotod, et klientidele anda parim ülevaade toote seisukorrast.