EsilehtTahan müüa
Tootekategooriad

Tahan müüa

Ära viska vana asja ära, müü see hoopis Konverterisse


 

 
Soovid oma kasutatud asju müüa?
Kuhu kasutatud asjad anda?Kõige lihtsam on teha seda e-maili teel.  Saada e-mail piltide, mõõtude ja lisainfoga (materjal, defektid, kulumisjäljed) sisseost@konverter.ee ja teeme Teile kuni nädala jooksul pakkumise (kui on väga kiire, siis palume sellest e-mailis teada anda).

Kaks võimalust:


1. Kohe raha kätte variant- saate raha kätte kohe, kui olete toote meile üle andnud ja meiega ostu-müügilepingu sõlminud.
2. KomisjonimüükKomisjonimüügi puhul määrab müügihinna meie kogemustega sisseostujuht. Komisjonimüüki võtame asju alates 200€ müügihinnaga. Kui müügihind on väiksem kui 200€, siis saate toote eest kohe raha kätte.


Palume arvesse võtta, et Konverter on kasutatud asjade vahendamise platvorm.  Hinnad, mida Konverter Teile pakub, et saa olla võrdväärsed hindadega, mida saaksite kui ise tooted lõpptarbijale müüksite.

Transport?
Meie hinnapakkumine ei sisalda toodetele järele tulemist. Seda teenust on meilt võimalus juurde osta, kui endal puudub transpordi võimalus.
Lisaks on võimalik meilt tellida demontaaži nii köögi kui ka muu mööbli jaoks.


Mida Konverter vastu ei võta?
Riided
Katkine ja mitte töötav elektroonika
Vanad kineskoop televiisorid


Tooted mille ettevalmistamiseks (puhastamine, monteerimine ja müügikõlbulikku seisundisse viimine) läheb üle 5 minuti, lisandub tunni põhine arvestus 15,6€/h (15 min miinimum).


 
SISSEOSTU OSAKOND:

Email: sisseost@konverter.ee
Soovid midagi müüa?

[contact-form-7 id="36" title="Kontaktivorm 1"]