TAHAN MÜÜA

Ära viska vana asja ära, müü see hoopis Konverterisse

Soovid oma kasutatud asju müüa?
Kuhu kasutatud asjad anda?

Kõige lihtsam on teha seda e-maili teel.  Saada e-mail piltide, mõõtude ja lisainfoga (materjal, defektid, kulumisjäljed) SISSEOST@KONVERTER.EE ja teeme Teile kuni nädala jooksul pakkumise (kui on väga kiire, siis palume sellest e-mailis teada anda).
Muidugi võite tuua asjad ka kohe meie kasutatud asjade kaubamajja Lasnamäele P.Pinna 21, kuid suuremate koguste juures paneme südamele, et enne meile oma tulekust teada annaksite, et oleksime valmis Teid vastu võtma!

Kaks võimalust:
1. Kohe raha kätte variant saate raha kätte kohe, kui olete toote meile üle andnud ja meiega ostu-müügi lepingu sõlminud.

2. Komisjonimüük– 40% vahendustasu müügihinnast.
Komisjonilepinguga tutvumiseks palume Teil kontakteeruda meiega läbi interneti SISSEOST@KONVERTER.EE
Komisjonimüügi puhul määrab müügihinna meie kogemustega sisseostujuht.
Komisjonimüüki võtame asju alates 50€ müügihinnaga. Kui müügihind on väiksem kui 50€, siis saate toote eest kohe raha kätte.

Palume arvesse võtta, et Konverter on kasutatud asjade vahendamise platvorm.  Hinnad, mida Konverter Teile pakub, et saa olla võrdväärsed hindadega, mida saaksite kui ise toote müüksite lõpptarbijale.

Transport?
Meie hinnapakkumine ei sisalda toodetele järele tulemist. Seda teenust on meilt võimalus juurde osta, kui endal puudub transpordi võimalus.
Lisaks on võimalik meilt tellida demontaaži nii köögi kui ka muu mööbli jaoks.

Mida Konverter vastu ei võta?
Riided
Katkine ja mitte töötav elektroonika
Vanad kineskoop televiisorid

Tooted mille ettevalmistamiseks (puhastamine, monteerimine ja müügikõlbulikku seisundisse viimine) läheb üle 5 minuti, lisandub tunni põhine arvestus 15,6€/h (15 min miinimum).

KONTAKT:

Sisseostuosakond
Email: sisseost@konverter.ee
Telefon: +372 53 47 0002

Soovid midagi müüa?